Informacje o mieœcie Galeria fotografii Informacje dla turystów Plan miasta Mapa regionu Forum dyskusyjne Księga goœci Statystyki odwiedzin Kontakt z autorem strony Do strony głównej Serwis Internetowy Miasta Frombork
Frombork.NET
· Strona główna
· Urząd Miasta i Gminy
· Historia miasta
· Zalew Wiślany
· Muzeum
· O Mikołaju Koperniku
· Mapa regionu

· Plan miasta
   (polecamy!)

Galeria
· Miasto
· Wzgórze katedralne
· Katedra
· Zalew Wiślany
· Frombork zimą
· Spojrzenia
Spotkania
· Księga gości
· Forum dyskusyjne
· Polecaj nas!
· Uwagi do autorów
Różności
Najelpszym sposobem na zrozumienie tego co tak zafascynowalo Mikołaja Kopernika jest użycie programu Celestia. Grafika 3D (średnie wymagania sprzętowe) zrobi swoje. Na mnie program zrobił kosmiczne wrażenie :-)
Polecam!!!
2006-07-27, admin

Pomóż naszemu miastu, naszej witrynie i sobie!
Promuj się na naszej witrynie.
Cennik znajdziesz tutaj
2006-01-03, admin

Ktoś kiedyś powiedział: "Jeżeli nie możesz czegoś znaleźć w sieci, to znaczy, że ta rzecz nie istnieje". Wg aktywności mieszkańców (na podstawie postów na forum i wiadomości e-mail) Frombork ma 10 mieszkańców!
Bądź aktywny, dyskutuj na naszym forum!
2005-12-15, admin

Frombork czy Toruń grodem Kopernika?
czytaj, komentuj, głosuj
2005-11-10, admin

Grób Mikołaja Kopernika!
komentuj
2005-11-04, admin
Inne strony
· Biuletyn Inf. Publicznej
· Urząd Miasta
· Muzeum
· Festiwal organowy
· Witryna żeglarska
POLECAMY!
· www.Zalew.org
· Wikipedia
· Strona prywatna
POLECAMY!
Serwis Internetowy Miasta Frombork: Forums

Frombork.NET :: Zobacz temat - Najlepsze noclegi i restauracje

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości 

Najlepsze noclegi i restauracje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Frombork.NET Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alvander
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 5:09 pm    Temat postu: Najlepsze noclegi i restauracje Odpowiedz z cytatem

Gdzie wg Was mozna w tym miescie najlepiej zjesc i gdzie zanocowac?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kazisi
Junior

PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 1:31 pm    Temat postu: Re: Restauracje Odpowiedz z cytatem

A co polecasz? Wielkiego wyboru chyba nie ma. A w Nowy Rok gdzie będzie mozna coś zjeść?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
administrator
Ekspert

PostWysłany: Sob Gru 24, 2005 7:51 pm    Temat postu: jedzenie w nowy rok Odpowiedz z cytatem

Polecam korzystanie z usług naszych sponsorów Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewa
Gość

PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 12:45 am    Temat postu: noclegi i zywienie Odpowiedz z cytatem

tez prosze o info o noclegach. Jesli wszystko pojdzie dobrze planuje przyjazd do Fromborka pod koniec marca i marze o fajnej kwaterze. Czy polecacie hotel Rheticus? oprocz tego ze na stronce jest jego reklama Very Happy Dodam ze wybieram sie z dzieckiem, wiec troche wymagan musze miec Laughing
Powrót do góry
kazisi
Junior

PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 1:21 pm    Temat postu: trochę jak w PRL-u Odpowiedz z cytatem

Brak konkurencji sprawia, że w Fromborku do ideału zarówno noclegom, jak i jadłodajniom sporo brakuje. Ale przeżyć się da, a urok miejsca rekompensuje wszelkie niedostatki. Jeśli nie zraża cię komfort ośrodków wczasowych z lat siedemdziesiątych, to śmiało możesz tam jechać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
administrator
Ekspert

PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 8:20 am    Temat postu: Noclegi Odpowiedz z cytatem

Prosze wybaczyć, że się wtrącam.
Noclegów we Fromborku nie brakuje, jest wiele miejsc do których można pójść. Są też zróżnicowane pod względem cen, pozostałej oferty oraz standardów.
Niestety nie wszystkie są prezentowane na stronie.

Nasze zasady są proste:
1. Każdy prezentowany podmiot ponosi solidarnie koszty utrzymania serwisu w sieci (opłata 50 zł netto rocznie).
2. Sami wykonujemy odpłatnie proste wizytówki, rozbudowane prezentacje, profesjonalne serwisy, które mogą być zintegrowane ze stroną, lub funkcjonować smodzielnie.
3. Jeżeli klient dostarczy materiał, który da się łatwo zintegrowac ze stroną - robimy to nieodpłatnie, jeżeli wymaga to większych nakładów pracy - odpłatnie (cena do negocjacji, przy czym jeszcze raz zaznaczam: wykonanie swoja drogą, utrzymanie swoją drogą)
(niektóre rude osoby tego nie rozumieją, jeżeli czyta to pewien rudy chytrus to będzie wiedział o co chodzi).

Jeżeli część podmiotów poniosła / ponosi koszty funkcjonowania serwisu, dostając w zamian niczym nieograniczoną możliwość prezentacji za niewielkie pieniądze, to byłoby nie fair w stosunku do płacących nieodpłatne informowanie o innych placówkach.
Podsumowując: płacić trzeba, inaczej się nie da Smile

W związku z powyższym zapraszam serdecznie wszystkie placówki gastronomiczne oraz hotelarskie do prezentacji w naszym serwisie.
Powrót do góry
administrator
Ekspert

PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 3:17 pm    Temat postu: Re: Restauracje Odpowiedz z cytatem

kazisi napisał:
A co polecasz? Wielkiego wyboru chyba nie ma. A w Nowy Rok gdzie będzie mozna coś zjeść?

Polecam Restaurację Akcent.
http://www.frombork.net/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=7
Powrót do góry
kasia
Gość

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 10:39 am    Temat postu: Re: noclegi i zywienie Odpowiedz z cytatem

ewa napisał:

tez prosze o info o noclegach. Jesli wszystko pojdzie dobrze planuje przyjazd do Fromborka pod koniec marca i marze o fajnej kwaterze. Czy polecacie hotel Rheticus? oprocz tego ze na stronce jest jego reklama Very Happy Dodam ze wybieram sie z dzieckiem, wiec troche wymagan musze miec Laughing

"Rheticus" jest idealnym miejscem noclegowym na dłuższe pobyty zwłaszcza z dzieckiem ze względu na fakt, iż oferuje turystom nie same pokoje z łazienkami ale całe mieszkanka z łazienką i kompletnie wyposażoną kuchnią, w której śmiało można nawet gotować. Mieszkanie 1 pokojowe z kuchnią i łazienką ma około 30 m2 więc jest przestrzeń. GARAŻ GRATIS! Serdecznie polecam i zapraszam.
Powrót do góry
kasia
Gość

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 10:41 am    Temat postu: Re: trochę jak w PRL-u Odpowiedz z cytatem

kazisi napisał:
Brak konkurencji sprawia, że w Fromborku do ideału zarówno noclegom, jak i jadłodajniom sporo brakuje. Ale przeżyć się da, a urok miejsca rekompensuje wszelkie niedostatki. Jeśli nie zraża cię komfort ośrodków wczasowych z lat siedemdziesiątych, to śmiało możesz tam jechać.

Ciekawe które to ośrodki we Fromborku mają komfort z lat osiemdziesiątych? Zresztą we Fromborku nie ma ośrodków wczasowych.
Powrót do góry
administrator
Ekspert

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 12:09 am    Temat postu: Re: trochę jak w PRL-u Odpowiedz z cytatem

kasia napisał:
kazisi napisał:

Ciekawe które to ośrodki we Fromborku mają komfort z lat osiemdziesiątych? Zresztą we Fromborku nie ma ośrodków wczasowych.

Znowu się wtrącam. Na naszej stronie prezentujemy niektóre placówki.
Podkreślam: nie wszystkie.
Wypowiedź 'kazisi' może sugerować odwiedzającym stronę,
że to właśnie nasi reklamodawcy oferują takie standardy,
a delikatnie mówiąc - tak nie jest.
Z czystym sumieniem mogę polecić placówki naszych sponsorów, z resztą osądźcie Państwo sami:
http://www.frombork.net/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=14[/u]
Powrót do góry
kazisi
Junior

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 9:30 pm    Temat postu: Re: noclegi i zywienie Odpowiedz z cytatem

Ależ ja uwielbiam Rheticusa! Poważnie. Ale dotąd w żadnym pokoju nie znalazłem sprawnego pilota do telewizora... Kilka drobiazgów mógłbym jeszcze wytknąć, ale nie o to mi chodzi. Jestem pewien, że hotelik dałby sobie świetnie radę, gdyby we Fromborku pojawiło się jeszcze kilka miejsc tego typu, dzięki dobrej, miłej obsłudze i wspaniałemu położeniu. A konkurencja mogłaby jedynie jeszcze podnieść atrakcyjność tego miejsca. I byłoby to z korzyścią dla obu stron: ja nie miałbym na co narzekać, właściciel miałby jeszcze większy ruch w interesie.
btw to dobrze, że we Fromborku nie ma ośrodków wczasowych Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość

PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 6:53 pm    Temat postu: Re: noclegi i zywienie Odpowiedz z cytatem

kazisi napisał:
Ależ ja uwielbiam Rheticusa! Poważnie. Ale dotąd w żadnym pokoju nie znalazłem sprawnego pilota do telewizora... Kilka drobiazgów mógłbym jeszcze wytknąć, ale nie o to mi chodzi. Jestem pewien, że hotelik dałby sobie świetnie radę, gdyby we Fromborku pojawiło się jeszcze kilka miejsc tego typu, dzięki dobrej, miłej obsłudze i wspaniałemu położeniu. A konkurencja mogłaby jedynie jeszcze podnieść atrakcyjność tego miejsca. I byłoby to z korzyścią dla obu stron: ja nie miałbym na co narzekać, właściciel miałby jeszcze większy ruch w interesie.
btw to dobrze, że we Fromborku nie ma ośrodków wczasowych Very Happy

javascript:emoticon('Twisted Evil')
Twisted Eviljavascript:emoticon('Rolling Eyes')
Rolling Eyesjavascript:emoticon('Mr. Green')
Mr. Green
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 6:59 pm    Temat postu: Moje miejsce na ziemi Odpowiedz z cytatem

Choć daleko stąd mieszkam, to dla mnie FROMBORK zostanie na zawsze taką urokliwą i niezapomnianą małą ojczyzną. Jak będę "strą kobietą i nie zostanie mi nic prócz wspomnień... z cała pewnoscia tu wrócę...
Powrót do góry
Marekm1a2k3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 3:49 pm    Temat postu: noclegi Odpowiedz z cytatem

Jestem przedstawicielem handlowym i bardzo często nocuję w hotelach. Uważam,że hotel Kopernik we Fromborku jest super, bardzo czysto, jedzenie bardzo dobre, miła obsługa
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Frombork.NET Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: