Informacje o mieœcie Galeria fotografii Informacje dla turystów Plan miasta Mapa regionu Forum dyskusyjne Księga goœci Statystyki odwiedzin Kontakt z autorem strony Do strony głównej Serwis Internetowy Miasta Frombork
Frombork.NET
· Strona główna
· Urząd Miasta i Gminy
· Historia miasta
· Zalew Wiślany
· Muzeum
· O Mikołaju Koperniku
· Mapa regionu

· Plan miasta
   (polecamy!)

Galeria
· Miasto
· Wzgórze katedralne
· Katedra
· Zalew Wiślany
· Frombork zimą
· Spojrzenia
Spotkania
· Księga gości
· Forum dyskusyjne
· Polecaj nas!
· Uwagi do autorów
Różności
Najelpszym sposobem na zrozumienie tego co tak zafascynowalo Mikołaja Kopernika jest użycie programu Celestia. Grafika 3D (średnie wymagania sprzętowe) zrobi swoje. Na mnie program zrobił kosmiczne wrażenie :-)
Polecam!!!
2006-07-27, admin

Pomóż naszemu miastu, naszej witrynie i sobie!
Promuj się na naszej witrynie.
Cennik znajdziesz tutaj
2006-01-03, admin

Ktoś kiedyś powiedział: "Jeżeli nie możesz czegoś znaleźć w sieci, to znaczy, że ta rzecz nie istnieje". Wg aktywności mieszkańców (na podstawie postów na forum i wiadomości e-mail) Frombork ma 10 mieszkańców!
Bądź aktywny, dyskutuj na naszym forum!
2005-12-15, admin

Frombork czy Toruń grodem Kopernika?
czytaj, komentuj, głosuj
2005-11-10, admin

Grób Mikołaja Kopernika!
komentuj
2005-11-04, admin
Inne strony
· Biuletyn Inf. Publicznej
· Urząd Miasta
· Muzeum
· Festiwal organowy
· Witryna żeglarska
POLECAMY!
· www.Zalew.org
· Wikipedia
· Strona prywatna
POLECAMY!
Serwis Internetowy Miasta Frombork: Forums

Frombork.NET :: Zobacz temat - Wybory 2006

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości 

Wybory 2006
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Frombork.NET Strona Główna -> Władze miasta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bart014
Ekspert

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie! Żebym to ja musiał jeszcze przypominać.... ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
jurta
Junior

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked Wybory, wybory. Druga tura K.L kontra U.Z. Stawiam na Ulę, świeża krew... niech sie dzieje co chce. Myslę, że jak nie bedzie gorzej, to na pewno bedzie śmieszniej. hahahahahahaha. "Niech siędzieje wola nieba...z nia się zawsze zgadzac trzeba". Panie Admin , Pan tez powinien startować. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bart014
Ekspert

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samo sedno! Nic dodać nic ująć. :-)

W obecnej sytuacji również stawiam na Ulę Zakrzewską.

Może za nowej kadencji Adminowi się uda wejść we współpracę z UMiG i rozruszać tą stronę bo naprawdę warto!

Naprawdę, podpiszcie jakieś SLA i sprawa z głowy a i pieniążki jakieś na stronę zapewne też się znajdą. Po co dwie strony, z których nikt nie korzysta. Adminie - po wyborach musisz ponownie spróbować. Wiem, że wcześniej były próby no ale cóż, jak [i]władza[/i] nie chciała to co na to poradzić? Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem będzie lepiej i na korzyść tych, którzy próbują zmieniać rzeczywistość.

Powodzenia wszystkim!
Powrót do góry
jurta
Junior

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Nikt ze starej władzy nie przeszedł, czyli jest to znak, że nadchodzi coś nowego, fajnie...niech nowi tez posmakuja władzy, tylko mam nadzieje, że nie beda mieli niestrawności hahahaha Wink Powodzenia.
A kiedy druga runda, w najblizsza niedziele, czy nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bart014
Ekspert

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he he!
Póki co nie będę zapeszał. Trzeba dać szanse nowym. Dobrze, że nadchodzą zmiany.
Z drugiej strony jest to bardzo dobra okazja do tego, żeby zmobilizować siły, troszkę zjednoczyć i ożywić społeczeństwo.
Zapewne trochę wcześniej niż za 4 lata będą ciekawi jak nowe władze sobie radzą... :-) Trzeba będzie im umożliwić poznanie faktów odpowiednio często.

Kolejna tura jest dwa tygodnie po pierwszej.
Powrót do góry
jurta
Junior

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś sobie na pewno poradzą... a swoją droga to jestem ciekawa ile zgłosiłoby się chetnych na radnych gdyby tak nie dac im za to kaski hihihihihh, chyba nie mielibysmy o czym pisać Embarassed A tak, żeby społecznie cos zrobic....sama nie wiem czy bym chciała hihihi
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bart014
Ekspert

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te wybory były doś nietypowe a to dlatego, że np. wszyscy kandydaci na burmistrza startowali z komitetów wyborczych wyborców a nie z komitetów partyjnych. Ustawa - Ordynacja wyborcza, narzuca np. takie idiotyczne przepisy jak minimalna liczba zarejestrowanych kandydatów na radnych aby taki komitet mógł zgłosić kandydata na burmistrza. W związku z tym część kandydatów na radnych została zarejestrowana tylko po to aby spełnić wymogi formalne ustawy a nie z rzeczywistym zamiarem kandydowania. Gdyby było inaczej to nie chcę nawet myśleć o tym dlaczego taka rzesza ludzi nie prowadziła swoich kampanii wyborczych...?! :-)

Jednak nie analizowałem szczegółowo sytuacji choćby w sąsiednich gminach. Może nie odstajemy od reszty a może i odstajemy. Grunt, że we fromborskiej radzie są NOWI!!!
:-)

'Społecznik'? To ciężki kawałek chleba. Przede wszystkim taka osoba musi mieć zapewniony byt i zaspokojone własne podstawowe potrzeby aby mogła sprawnie działać na rzecz innych. Co komu po cherlawym społeczniku? Biedak w pierwszej kolejności będzie myślał o chlebie i ubraniu a nie o pomocy innym...
Powrót do góry
jurta
Junior

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no więc właśnie, na radnych powinni startowac osoby z odpowiednią pozycją społeczna, którym dieta nie jest niezbędna do życia.

Smile Ja tez nie zauważyłam , żeby ktokolwiek oprócz P. Lewańskiej prowadził kampanię wyborczą. Z drugiej strony ta cała kampania to pic na wode, przeciez i tak każdy wypisuje poezje żeby ludzi na to nabrac, a przedstawicieli naszej społeczności i tak musimy mieć Wink
Szkoda tylko, że starosy nie możemy wybrac hahahah
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jurta
Junior

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" Jak już będziecie radnymi, pamiętajcie o tym, że:
1. Nie można przeszkadzać
2. Wydawanie pieniędzy to nie problem, jazda zaczyna się jak trzeba je zdobyć (Na codzień realizujecie budżety domowe. Tam też są plany, priorytety, inwestycje, wyrzeczenia i sposoby pozyskiwania środków.)
itd......."

Razz Fajne...a skąd to? Bo jeżeli sam to Pan opracował, to gratulacje, same madrości życiowe. Tylko łatwo powiedziec, a realizacja, a niepowodzenia ..... Czy może zna pan chociaz jeden plan opracowany w 100% i zrealizowany w 100% (bez zmian)..ja niestety nie. . Nie chodzi o to żeby nie robic zmian w planie, chodzi o to Razz żeby w zmianach miec dobry plan.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bart014
Ekspert

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="jurta"]" Jak już będziecie radnymi, pamiętajcie o tym, że:
1. Nie można przeszkadzać
2. Wydawanie pieniędzy to nie problem, jazda zaczyna się jak trzeba je zdobyć (Na codzień realizujecie budżety domowe. Tam też są plany, priorytety, inwestycje, wyrzeczenia i sposoby pozyskiwania środków.)
itd......."

:P Fajne...a skąd to? Bo jeżeli sam to Pan opracował, to gratulacje, same madrości życiowe. Tylko łatwo powiedziec, a realizacja, a niepowodzenia ..... Czy może zna pan chociaz jeden plan opracowany w 100% i zrealizowany w 100% (bez zmian)..ja niestety nie. . Nie chodzi o to żeby nie robic zmian w planie, chodzi o to :P żeby w zmianach miec dobry plan.[/quote]

A to moje słowa? :-) Eeee chyba nie ale jeśli tak to uważam, że nie są najgłupsze... :-)
W planowaniu nie o to chodzi aby zrealizować plan w 100% ale o to aby mieć punkt odniesienia. Bez jakiegokolwiek planu to nikt by się w niczym nie połapał... :-))) Chyba nie znam takiego planu co by był zrealizowany w 100%... no chyba, że ktoś sobie postanowił kupić samochód za 21 500 zł i udało mu się to osiągnąć. Zależy od precyzji planu i jego rozliczenia.

A forum od tego jest aby sobie pogadać a nie robić... :-D
Myślę, że forum jest dobre jak już ktoś coś zrobił i teraz może o tym porozmawiać ale też i doskonałe dla tych, którzy jeszcze nic nie zrobili i chcą np. poznać temat bliżej.
Powrót do góry
jurta
Junior

PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie... to jest do admina, jasne , że sa mądre....ale gydyby takimi przykazaniami kierowaly sie władze to byłoby super, ale niestety...kampanie wyborcze i plany z tym związane na pewno nie mają z tym nic wspólego hahah
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bart014
Ekspert

PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli przyjąć, że 100% kampanii jest z definicji fałszywa to się z Panią zgadzam. :-)

Czy wyborcy w naszym kraju jeszcze komukolwiek wierzą?
Osobiście myślę, że jeśli w ogóle o czymś można mówić to raczej o nadziei na to, że w końcu komuś można będzie zaufać...

Całe dekady kłamstwa i złodziejstwa zrobiły swoje.
[i]Demokrację[/i] mamy młodziutką i niczym niemowlę nic samodzielnie nie potrafimy. :-|
Powrót do góry
administrator
Ekspert

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 1:35 pm    Temat postu: Przykazania... Odpowiedz z cytatem

Jezeli to co mowie / pisze jest madre, a rzeczywistosc (czyli to jak powinno byc) wyglada inaczej, to co w tym smiesznego? Powaznie traktuje ten temat. Nie obiecuje czegos, czego nie jestem w stanie zrobic. Nie bawi mnie to, ze ktos opowiada ludziom bzdury, a oni to "kupuja". To jest tragiczne. Na zakonczenie dodam, ze doloze wszelkich staran, zeby nigdy nie ulec i nie przyzwyczaic sie do glupoty. Zawsze bede z nia walczyl i nigdy nie powiem sobie: "Ech... tak juz jest i nic z tym nie zrobie...". Takie podejscie to poczatek konca normalnosci dla czlowieka, ktory nie zawsze w ten sposob widzial swiat.

Owszem wszyscy jestesmy mniej lub bardziej znieczuleni i zmeczeni szara rzeczywistoscia, ale nie wszyscy (np. ja) to akceptuja. Szukanie usprawiedliwienia dla innych to proba oszustwa wlasnych grzechow i slabosci. Nazywajmy rzeczy po imieniu i bedzie ok.

Jak cos jest do kitu, a nawet ja sam to robilem, to pierwszy to przyznam. Nie mam sklonnosci do naginania rzeczywistosci do swoich potrzeb. Wymagam od siebie zawsze wiecej niz od innych, a komentarzy ludzi slucham czasem z politowaniem...

Ostatnio zmieniony przez administrator dnia Pią Lis 24, 2006 9:11 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
jurta
Junior

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś mi się wydaje, że Pani Lewańska wygra niedzielne wybory..... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bart014
Ekspert

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę nie dobijać i tak już leżących... :(
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Frombork.NET Strona Główna -> Władze miasta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: